Vyberte stránku

To, že jsou všechny naše kabelky a tašky vyráběné na Bali, asi už víte. Příběh, který se za nimi schovává Vám povím až dnes! 

Návrh produktů

Každý produkt, který v nabídce GadoGado.cz máme, navrhuju já sama. Inspiraci na výrobu kabelek, peněženek, kosmetických tašek a dalších produktů čerpám z cest, ať už co se materiálů, barev, ale i tvarů týká. 

Materiál si vybírám podle hlavních kritérií a to je v první řadě to, aby nebyl ze zvířat a byl co nejvíc ekologický. Dalším kritériem je odolnost a životnost, takže aby se například Crossbody kabelka zvenku neošoupala a nezničila po pár nošeních. Momentálně po měsících produkce kabelek, peněženek, kosmetických tašek a ostatních produktů, už máme v továrničce dodavatele, od kterých mám vzorky materiálů v katalogu a vím, že se na ně můžu spolehnout. Právě od nich odebírám především základní materiál, kterým je umělá kůže. Další součástí skoro všech produktů je jejich vnitřek. Ten se vyrábí z odpadového textilu, který šéf naší továrničky získává od známého, který by ho už nevyužil, ale rovnou zahodil. Detaily na všech kabelkách, peněženkách, obalech na PC, ale i kosmetických taškách jako zipy, či hlavičky zipů jsou kupované od místního výrobce přímo z Bali.

První kroky výroby dámskej Kabelky Crossbody.

Náčrt a střih podle předlohy 🙂

Od začátku produkce jsem vybírala přírodní barvy jako béžovou, hnědou nebo tmavě zelenou. Před letním obdobím jsem experimentovala a zavedli jsme do prodeje i dvě extrémně žářivé barvy a to žlutou a červenou. Obě barvy se nám osvědčily a dámská kabelka Crossbody ve žluté, se nám dokonce vícekrát stihla na eshopu totálně vyprodat.

První vzorek produktu

Po tom, co produkt navrhnu, prodiskutuju každý jeho detail se šéfem naší GadoGado.cz továrničky na Bali. Ten mě musí často usměrňovat, co je a není reálné vyrobit. Hned po tom, co se dohodneme na testovací verzi, nám vyrobí první vzorek produktu. Právě po této fázi přichází na řadu nejdůležitější část a to testovaní.

Sešití jednotlivých částí. Vnější část tvoří umělá kůže a vnitřní odpadový textil.

Dámska kabelka Crossbody jen pár kroků před vznikem první testovací verze.

Testovaní produktů

Produkty testujeme my, členové GadoGado.cz, ale i naši známí a rodina. Někdy test trvá déle, protože, abychom přišli na to, zda je daná peněženka vhodná do každé dámské kabelky a neni příliš malá nebo velká, trvá nám to i pár týdnů. 

Modelka nám pózuje s dámskou Kabelkou Crossbody v černém perforovaném provedení.

Finální produkt

Po testování produktu se znovu vracím do továrničky a zadávám detaily na korekci. Až po opravě detailů a chyb, na které jsme přišli během testování, se vyrobí ve větším množství produkt, který se dostane na eshop a poté k Vám domů. Nedá mi ale nevzpomenout na to, že s testováním nám ve velkém pomáháte i Vy, naši zákazníci! Právě tak jsme pozměnili po pár měsících ramínko na dámských Kabelkách Crossbody, které byly ze začátku prodeje nenastavitelné. Po pár Vašich špatných vazbách jsme zvážili a nakonec i navrhli novou variantu a to nastavitelné ramínko, které je v prodeji ke Kabelkám Crossbody až do současnosti.

Na závěr bych ješte chtěla zmínit, že všechny naše produkty jsou vyráběné eticky. Při výrobě nejsou použity materiály ze zvířat a snažíme se každý produkt vyrobit v souladu s přírodou. Na výrobě kabelek, obalů na PC a všech ostatních produktů pracuje tým dospělých mužů. Právě oni mají i díky GadoGado.cz projektu zaplacené odpracované hodiny, teplé jídlo během práce nebo například i elektřinu, či vhodné podmínky na práci v továrničce. 

Tak a teď už víte celou story GadoGado kabelek. Pokud byste měli zájem náš projekt podpořit, srdečne Vás zveme k nám do eshopu.

S pozdravem z Bali,

Juli